Služby

Internetové stránky

Úspešná web stránka, ktorá Vám prinesie nových zákazníkov a zvýši odbyt Vašich výrobkov a služieb. Odlišná od Vašej konkurencie, s jedinečným dizajnom, vytvoreným výlučne pre Vás. Prístupná bez akéhokoľvek obmedzenia. A to všetko za prijateľnú cenu a v pomerne krátkom čase.


Grafický design

Kvalitný a moderný grafický design je nevyhnutnou súčasťou webových stránok. Spolupracujeme s niekoľkými profesionálnymi grafikmi, fotografmi a animátormi aby sme vytvorili grafický design presne podľa požiadaviek klienta.


Grafické služby

Ponúkame Vám tvorbu názvu firmy, loga, tlačoviny, vizitky, propagačné materiály, reklamné bannery, pozadia pre pracovné plochy, prezentačné brožúry, tvorba prezentácií, svadobné, oznámenia a iné…

Všetko zohľadňujeme podľa charakteristiky pôsobnosti a oboru Vašej firmy.

Medzi službami je grafický návrh potlače CD (DVD), ako aj grafika ich obalov. Neváhajte ma požiadať o akékoľvek iné grafické služby v tejto oblasti.

» tvorba a aktualizácia webstránok
» tvorba webstránok
» redesign webstránok
» aktualizácia webstránok

Snažíme sa vytvárať originálne grafické riešenia, ktoré už na prvý pohľad povedia viac. V našich stránkach spájame atraktívny design s intuitívnou navigáciou. Dovoľte nám, aby sme vytvorili aj Vám webstránky, ktoré budú ľudia radi navštevovať.


Podpora zákazníkom

Prioritnou úlohou web design je nesústrediť sa na formu (graficky orientovaný dizajn), ale na obsah. Design web stránok musí byť čistý a zároveň musí sprístupňovať informácie, ktoré návštevník hľadá (klient). Design musí mať hodnotu, ktorá ale nesmie prevýšiť hodnotu publikovaných informácií.


Typografia, tvorba firemnej identity, tvorba loga, plagátov a iných tlačovín

Tvorba firemnej identity, tvorba loga, plagátov, brožúr, kníh, letákov, typografia, tvorba vizitiek, kalendárov, potlač pier, zapaľovačov a mnohé iné tlačoviny Samozrejmosťou je zabezpečenie tlače.